Όμιλοι
Ημερολόγιο δραστηριοτήτων
September 2019
M T W T F S S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
October 2019
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Πού θα μας βρείτε...

Ωράριο υποδοχής γονέων

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

 

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ / ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Αβραμίδου Σμαρώ

 

 

 

 

Αυγερινού Δέσποινα

 

 

 

 

Βαρνάβας Αλέξανδρος

 

 

 

Βιτσικάνου Φωτεινή

 

 

 

 

Δεληγιάννη  Σμαρούλα

5η

 

 

 

 

Δολαπτσή Ελένη

6η

 

 

 

 

Εμμανουήλ Μαρία

 

 

3η

 

 

Καλαϊτζίδου  Ελένη

 

 

 

 

Καραμήτρου Αμαλία

 

 

 

Μητσιάλη Αλεξάνδρα

 

 

 

3η

 

Παπαδοπούλου Ζηνοβία

 

 

 

Παπανικολάου Ανδρέας

 

 

 

 

Πολίτης  Σάββας

5η

 

 

 

 

Τογανίδης  Τρύφων

 

 

 

Τσιαούση Αικατερίνη

 

 

 

11:40-12:00

 

Τσούγκαρη Αιμιλία

 

 

 

 

Τριανταφυλλίδου Ιωάννα

 

 

 

 

Φουτσιτζή Ευαγγελία

 

 

5η

 

 



 

 

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ


 

Θερινή ανακοίνωση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Τον Ιούλιο και τον Αύγουστο, το Σχολείο θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη.

 

ΩΡΑ ΓΟΝΕΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

 

 

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ / ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Παπαδοπούλου Ζηνοβία

Εμμανουήλ Μαρία

Καραμήτρου Αμαλία

Σταγιοπούλου Σοφία

Τσιμπουκέλη Μαρία

 3η

Τριανταφυλλίδου Ιωάννα

Γρηγοριάδης Γεώργιος

Πολίτης  Σάββας

Τογανίδης  Τρύφων

Αυγερινού Δέσποινα

Παπανικολάου Ανδρέας

 

 

Δολαπτσή Ελένη

Καλαϊτζίδου  Ελένη

Δεληγιάννη  Σμαρούλα

 1η

Σάγγος Αργύριος

Τσαούση Ελισάβετ

Αβραμίδου Σμαρώ

 


 

Θερινή λειτουργία 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

Το σχολείο κατά τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο θα λειτουργεί κάθε Τετάρτη 8:30-14:00.

 

Ωράριο υποδοχής γονέων 2015-16

 

 

ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Παπαδοπούλου Ζηνοβία

 

 3η

Πέτκου Ευθυμούλα

4η

Μητσιάκη Μαρία

 4η

 

Καραμήτρου Αμαλία

Καλογερίδου Ουρανία

Τριανταφυλλίδου Ιωάννα

 

Γρηγοριάδης Γεώργιος

Πολίτης  Σάββας

Τογανίδης  Τρύφων

Αυγερινού Δέσποινα

Παπανικολάου Ανδρέας

Δολαπτσή Ελένη

 

 2η

Καλαϊτζίδου  Ελένη

Κυπριανίδου Μαρία

Δεληγιάννη  Σμαρούλα

Σάγγος Αργύριος

Δράκου Αμαλία

 4η

 

Αβραμίδου Σμαρώ

ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

 
Περισσότερα Άρθρα...